Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Büyük Mustafa!

YazarMesaj
cℓยקค๔яєรร
< - - - Genç Arşiv Admin - - - >
< -  -  -   Genç Arşiv Admin   -  -  - >
cℓยקค๔яєรร

Yengeç At
Rep Puanı : 717
Doğum tarihi : 29/06/90
Lakap : CLupAdR3Ss
İş/Hobiler : MoToR SpoRLaRı

Büyük Mustafa! Empty
MesajKonu: Büyük Mustafa!   Büyük Mustafa! Icon_minitimePerş. Mayıs 14, 2009 5:27 pm

Beşiktaş´a ilk zaferi Türkiye Kupası´nda yaşatan teknik direktör Mustafa Denizli coştu: Şimdi sıra Süper Lig şampiyonluğuna geldi.

Büyük Mustafa! 18_254543_14FAN01MURDENYO

Beşiktaş’ı şampiyonluk yolunda iddialı bir konuma taşıyan Beşiktaş’ın tecrübeli çalıştırıcısı Mustafa Denizli, 90 dakika sonunda çok mutluydu. Kurt hoca, “Hem futbolcu, hem de yöneticilerimiz için çok önemli bir maçtı. Fenerbahçe için de önemli bir maçtı. Daniel Güiza ilk yarının sonunda pas vermeyip, kaleyi düşünseydi, rakibimiz öne geçebilirdi... Ancak elimizden geleni yaptık, oyuncularım söylediklerimi sahaya yansıttı. Biz savunmada rakibimize karşı durmayı başardık. Geriye düşseydik de öne geçecek gücümüz vardı. Bu akşamı hemen unutmak zorundayız” dedi.

‘Hakan’a güveniyordum’
16 günlük kritik bir sürece girdiklerini belirten Mustafa Denizli, “Önümüzde kritik maçlar bizi bekliyor. Zorlu maçların olduğu bir trafiğe giriyoruz. Bu kupayı, bu akşamı unutacağız ve önümüzdeki Ankaragücü maçına bakacağız. Hakan ile Rüştü arasında bir ayrım yapmıyorum. Rüştü büyük bir kaleci, Hakan da büyük bir kaleci olma yolunda ilerliyor... Soyunma odasında Rüştü’nün oynamayacağını duyduğumda hiç şüphe duymadım. Çünkü Hakan’ın görevini en iyi şekilde yapacağını biliyordum” ifadesini kullandı.
http://Www.GencArsiv.Net.Tc

Büyük Mustafa!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mustafa Kemalin ******'ün Doğumu Ve Ailesi
» Banyo Yapan En Büyük Memeli
» Büyük Boyutlu Dosyalarınızı Kolayca Parçalayın ve Birleştirin File Splitz v1.0